Zorunlu Sertifika Mali Sorumluluk Sigortası

1325

Zorunlu Sertifika Mali Sorumluluk Sigortası

Özellikle de son dönemlerde işletmelerin büyük bir kısmı elektronik sertifika üzerinden karşı taraftaki kişiler ile anlaşmalarını gerçekleştirmekte. Bu durum bir taraftan oldukça önemli avantajları beraberinde getirirken diğer bir taraftan ise ciddi sorunlara da sebep olabilmekte. Şimdilerde ise zorunlu sertifika mali sorumluluk sigortası kapsamında yapılacak olan çalışmalar sayesinde çok kısa bir süre içerisinde STN Sigorta bünyesinde hazırlanacak olan sigorta poliçesi sonrasında kendini gösterecek olan sorunlara karşılık en etkili çözümler elde edilmiş olacaktır.

Üstelik yaptırılacak olan bu sigorta yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılacak olan çalışmalar için geçerli değildir. Bununla birlikte uluslar arası düzeyde yapılacak olan çalışmalar için de bu sigorta geçerli olacaktır.

Elektronik sertifika, elektronik imza, zaman damgası ile alakalı hizmetleri sağlamakta olan Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısının elektronik imza kanunu ile alakalı ortaya çıkan yükümlülüklerinin farklı sebeplerden ötürü yerine getirilememesi sonrasında ortaya çıkacak olan, nitelikli elektronik sertifika sahibi kişiler ya da kuruluşların, karşılarındaki üçüncü şahısların karşı karşıya kalabilecekleri zararlar ile alakalı sorumluluklar zorunlu sertifika mali sorumluluk sigortası bünyesinde sigorta limitlerine göre teminat altına alınmaktadır. Ayrıca bu sigorta ile birlikte sigortalı olan kişilere karşı yapılacak ola taleplerin sonucundaki yasal giderler ile alakalı da gerekli olan teminatlar verilmektedir. Bu sayede ortaya çıkacak olan sorunların en iyi şekilde giderilmesi adına gerekli olan çalışmalar yapılacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?