CMR ( Uluslar Arası Nakliyeci Sorumluluk) Poliçesi

nakliyat sigortası

CMR ( Uluslar Arası Nakliyeci Sorumluluk) Poliçesi

Taşımacılık sektöründe yer alan firmalar, özellikle de son dönemlerde var olan sorunları en iyi şekilde gidermek adına oldukça ciddi araştırmalar yapıyorlar. Bu araştırmaların en büyük sebeplerinin başında ise taşımacılık esnasında kendini gösterebilecek sorunlar gelmekte. Böylesi durumlarda firmalar oluşabilecek olan her türlü zararı kendi kendilerine karşılamak zorunda kalıyorlardı

Ancak şimdilerde CMR ( Uluslar Arası Nakliyeci Sorumluluk ) poliçesi ile birlikte bu durumda oldukça etkili değişiklikler kendini göstermeye başladı. STN Sigorta bünyesinde yapılmakta olan bu sigorta ile birlikte taşımanın söz konusu olduğu mallar taşıyıcı sorumluluğunda iken poliçede belirlenmiş olan tehlikelerin ortaya çıkması, zarar ya da hasara uğramasından ötürü taşıyıcının var olan sorumluluğu; belirlenen limitler dahilinde teminat altına alınmış olacaktır.

Taşımacılık sigortası kendi içerisinde pek çok farklı alt kategoriye ayrılmaktadır. CMR ( Uluslar Arası Nakliyeci Sorumluluk) poliçesi ise kara yolu ile uluslar arası eşya taşımacılığı konusunda insanlara hizmet vermektedir. Bu poliçe ile birlikte taşımacılık yapılacak olan firmaların taşımayı taahhüt etmiş olacağı mallar ile alakalı gelebilecek olan her türlü zarara karşılık gerekli olan tüm güvenceler alınmış olacaktır. Taşıyıcı eğer ki yapacağı işlemler sonrasında karşı taraf ile davalı olurlarsa; firmaya gerekli olan hukuk asistanı desteği de sağlanmış olacaktır. Böylece bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılacak olan çalışmalar ile birlikte her türlü sorun başarılı bir şekilde giderilmiş olacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?