Gemi Sigortası

gemi sigortası 1

Gemi Sigortası

İnsanların bir kısmı sigorta denildiği zaman öncelikli olarak akıllarına ilk olarak gelen şeyler taşınmaz mallar oluyordu. Sonrasında ise sigorta şirketleri işletmelerin isteklerini dikkate alarak onların istekleri doğrultusunda gerekli olan her türlü çalışmayı oldukça başarılı bir şekilde yapmış oluyorlar.

Ancak buna rağmen hala pek çok kişi gemi sigortası gibi son dönemlerde işletmelerin en fazla incelemelerde bulundukları sigorta türleri hakkında bilgi sahibi olamadıkları için bu konu ile alakalı bilgileri inceliyor ve bunlar içerisinden poliçe şartlarına bakarak buna göre seçimlerini yapıyorlar. Ancak özellikle de son dönemlerde gemi sigortası ile alakalı yapılmakta olan gelişmeler ile birlikte artık gemilerin yapacakları seferler esnasında kendini gösterebilecek olan sorunlar STN Sigorta bünyesinde giderilmiş olacaktır.

Göl, deniz gibi üzerinde sefer yapılabilecek olan sularda yaşanılabilecek tehlikeler başta olmak üzere yangın ya da patlamaların oluşması, gemide olmayan kişiler tarafından zor kullanılma sureti ile yapılabilecek hırsızlıklar, korsanlık, geminin kara taşıtları ile temas etmesi sonrasında zarar görülmesi, gemideki yükün ya da yakıtın boşaltılması, yüklenmesi ya da yer değiştirmesi esnasında meydana gelen kazalar, gemide oluşabilecek olan şaft kırılması ya da makine kusurları, gemi adamları ya da kaptanın ihmali gibi birçok farklı soruna karşılık gemi sigortası ile gerekli olan güvence sağlanmış olacaktır. Yaptırılacak olan sigorta öncesinde isteklerin belirtilmesi sonrasında en uygun poliçeler rahatlıkla hazırlanmış olacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?