Ticari Tekne Sigortası

ticari teknek sigortası

Ticari Tekne Sigortası

Deniz üzerinden yapılacak olan ticari çalışmaların artmaya başlaması ile birlikte artık işletme sahipleri oluşabilecek olan sorunları en iyi şekilde gidermek adına ne türde çalışmaların yapılması gerektiğini bilmiyor ve araştırmalara başlıyorlar. Ticari teknelerin kullanılmaya başlaması sonrasında STN Sigorta, işletmelerin bu konudaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek adına birbirinden farklı poliçeleri buradan onlara sunmaktadır

Bu aşamada işletmelerin yapmaları gereken tek şey ise onların isteklerine göre hazırlanacak olan poliçeler ile gerekli olan güvenliği elde etmek. Geçmiş dönemlerde ticari amaçla kullanılan tekneler ile alakalı yapılmakta olan sigortalarda verilen güvenceler belliydi. Böyle olunca da şirketler kendi kendilerine gerekli olan çalışmaları gerçekleştirmeye çalışıyorlardı.

Şimdilerde ise ticari tekneler ile alakalı yapılmakta olan çalışmalar hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde ortaya koyulmaya başladı. Bu konu ile alakalı yapılacak olan sigortalar bünyesinde teknelerin göl, deniz gibi sefer yapılabilecek olan sulardaki tehlikeler, yangın ya da patlamalar, denize atılacak mallar, tekne dışında yer alan kişiler tarafından zor kullanılması ile yapılacak olan hırsızlıklar gibi pek çok farklı duruma göre gerekli olan teminatlar yaptırılacak olan poliçeler ile birlikte alınmış olacaktır. Ticari tekneler ile alakalı yapılacak olan poliçeler için öncelikli olarak hangi konuların teminat alınacağına dair gerekli olan bilgilendirmelerin sigorta şirketleri ile görüşülerek belirlenmesi gerekmektedir. Böylece sorunsuz bir şekilde gerekli olan güvenceler alınacaktır.

un.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?