yat-gezinti-tekne sigortası

yeşil kart için yurt dışı

yat-gezinti-tekne sigortası

Kişilerin kullandıkları araçların genel olarak araba, otobüs gibi tekerlekli araçlar olduğu düşünülmekte. Ancak gerek iş gerekse özel yaşamında pek çok kişi yat ya da tekne kullanabiliyor. Aynı diğer araçlarda olduğu gibi bu tür araçlarda da ortaya çıkabilecek olan rizikoların giderilmesi adına yat – gezinti – tekne sigortası araştırmalarının yapılması büyük bir önem taşımaktadır

STN Sigorta bünyesinde yapılmakta olan bu sigorta türü yalnızca özel amaçla kullanılan tekneler için geçerli değildir. Aynı zamanda ticari amaçla kullanılmakta olan her türlü yat ve gezinti tekneleri de yine sigorta kapsamına alınmaktadır. Yapılacak olan poliçelere bağlı olarak yat ve tekne gibi deniz göl araçlarında kendini gösterebilecek olan her türlü durum için önceden önlem alınmış olacaktır.

Pei, ferdi kaza sigortaları seçeneğimizden yararlandığınızda bu sigorta neleri içerecek? Eğer gazların solunması durumunda bir hastalığınız oluştuysa, herhangi bir uzvunuz burkulur, kırılır ya da çıkarsa, kaza anında bir yeriniz yanarsa ve böcek sokması durumunda oluşabilecek her şey teminatımızın altındadır. Aynı zamanda uğrayacağınız kaza sonucunda sürekli bir sakatlık durumunda poliçelerde belirtilen miktarlara göre size ödeme yapılacaktır. Kaza sonucunda bir ölüm yaşanırsa, sigortası bulunan kişinin yasal mirasçılarına ya da sigorta poliçelerinde özel olarak belirtilmiş kişileri bunun teminatı sağlanacaktır.

Yaşadığınız talihsiz kaza sonucunda, harcanacak olan tüm tedavi ve tıbbi giderler tarafımızdan ödenecektir. Bir kazaya uğradığınızda, işe gidemeyecek halde iseniz işe gidemediğiniz her gün için sigorta poliçesindeki belirlenen miktara göre siz bir ödeme yapılacaktır. Eğer bu belirttiğimiz teminatlar sizin için yeterli değilse, bizimle iletişim haline geçip bunu çeşitlendirebilir, artırabilir, kendinizi başka türlü kazalara karşı da güvence altına alabilirsiniz.

Genellikle ferdi kaza sigortasının süresi bir yıldır. Ancak dilerseniz, bu süreyi daha uzun ya da daha kısa şekilde ayarlayabilir, bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizim için en önemlisi, nerede olursanız olun, güvende olun.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?