Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

özel güvenlik 2

Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Şimdilerde artık özellikle de büyük işletmelerde o alanın güvenliğinin sağlanması adına özel güvenliklerden yararlanılmakta. Böyle olunca gerek özel güvenlik sektörü gerekse küçük işletmelerin de bu konudaki isteklerinde ciddi bir artış kendini göstermeye başladı. Ancak kimi zaman özel güvenlikler yaptıkları müdahaleler esnasında karşı tarafa bilerek ya da bilmeyerek zarar verebiliyor. Bu zararlar karşısında da işletmeler düşündüklerinden çok daha ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalıyor.

Üstelik sorunların giderilmesi esnasında yapılması gereken çalışmalar düşünülenden çok daha ciddi sıkıntıları da beraberinde getirebiliyordu. Günümüzde ise artık bu durumda oldukça ciddi değişimler kendini göstermeye başladı. özel güvenlik zorunlu mali sorumluluk sigortası ile birlikte ortaya çıkabilecek olan durumların önüne en iyi şekilde geçilmiş olacaktır.

STN Sigorta bünyesinde yapılmakta olan özel güvenlik zorunlu mali sorumluluk sigortası ile birlikte özel güvenlik görevlilerinin bağlı bulundukları mevzuat dahilinde görevlerini yerine getirirken üçüncü şahıslara verebilecekleri zararlar poliçe kapsamında teminat altına alınacaktır. Yani özel güvenlik görevlisi çalıştıracak olan kişiler görevliler ile alakalı bu sigortayı yaptırdıkları zaman, geçerli olan süre boyunca meydana gelebilecek olan olaylara karşı onlara yöneltilebilecek haksız talepleri var olan bu sigorta üzerinden oldukça rahat bir şekilde karşılama imkanına erişmiş olacaklar. Üstelik poliçe detayları isteğe bağlı olarak değiştirilebilmektedir. Yani işletmeler özel güvenlik zorunlu mali sorumluluk sigortası ile birlikte oluşabilecek olan sorunları en iyi şekilde gidermiş olacaklardır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?