Seyahat Sigortası

seyahat sigortası 2

Seyahat Sigortası

Seyahat etmek pek çoğumuzun büyük bir keyifle yapmış olduğu şeylerden biri. Çünkü yeni şehirler ya da ülkeler görmek, bu yerlerde eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek; oldukça farklı anıları beraberinde getirecek olan bir durumdur. Ancak kimi insanlar özellikle de yurtdışına tatile gitmek istedikleri zaman yaşayacakları sorunlardan ötürü bu tatillerini ertelemek zorunda kalıyorlardı.

Şimdilerde ise seyahat sigortaları (yurtiçi ve yurtdışı seyahat sağlık) poliçeleri ile birlikte bu durum en iyi şekilde ortadan kaldırılmış olacaktır. STN Sigorta bünyesindeki poliçelerin temel amacı seyahat esnasında meydana gelebilecek olan her türlü sorunun giderilmesidir. Özellikle de yurtdışına gidileceği zamanlarda bu sigortanın önemi hiç olmadığı kadar artmış oluyor.

Bunun en büyük sebebi ise seyahat sigortaları (yurtiçi ve yurtdışı seyahat sağlık) paketlerinde aynı zamanda özellikle de seyahat turları ile yapılacak olan gezilerde turun iptal olması, aile üyelerinin birinin ölümü ya da kişilerin orada bulunmadıkları zaman zarfında evlerinde oluşabilecek ve onların yolculuklarını yarıda kesmelerine sebep olabilecek durumlardan ötürü ortaya çıkabilecek durumlara karşı korunmasın sağlayacaktır. Bununla birlikte acil mesajların sigortayı yaptıran kişilere iletilmesi, sigortalı kişinin ihtiyaç duyduğu ilaçların gönderilmesi ya da uçakta kaybolan bagajın bulunması gibi pek çok farklı teminat da yine bu sigorta kapsamında ele alınmaktadır. Kişiler eğer isterlerse yurtiçi ya da yurtdışı seyahat sigortalarında ek teminatları satın alabilirler.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?