Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

TEHLİKELİ MADDE

Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Tehlikeli maddeler ile çalışmakta olan işletmelerin bu konuda çok dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü aksi bir durumda meydana gelebilecek olan gelişmeler ne yazık ki insanları tahmin ettiklerinden çok daha ciddi şekilde etkilemiş olacaktır. Günümüzde ise artık STN Sigorta bünyesinde yapılmakta olan çalışmalar ile birlikte bu tarz durumların önüne geçilmesi hedeflenmekte.

Tehlikeli maddeler ve tehlikeli atık zorunlu mali sorumluluk sigortası ile birlikte ise işletmeler bu konu ile alakalı tam anlamıyla istedikleri güvenceyi elde etmiş oluyorlar. Üstelik bu sigorta yalnızca tüzel kişilere özel olarak yapılmamakta. Eğer istenirse gerçek kişiler de belirli şeylere dikkat etmeleri takdirde bu sigortayı yaptırabilirler

Öncelikli olarak tehlikeli maddeler ve tehlikeli atık zorunlu mali sorumluluk sigortası; sentetik ya da tabii sıvı, katı ya da gaz halinde olan her türlü parlayıcı, patlayıcı, yakıcı ve yanıcı maddelerin üretimi, depolanması, satımı, taşınması ya da kullanımı faaliyetlerinde bulunan gerçek ya da tüzel kişiler tarafından yaptırılabilmektedir. Bu sigorta ile birlikte tehlikeli atıkları başta toplanması olmak üzere taşınması, ara zamanlarda ya da geçici olarak depolanması, geri kazandırılması, yeniden kullanılması ve bertaraf edilmesi ile alakalı yapılacak olan çalışmalar esnasında meydana gelecek olan sorunlarda kişilerin kusurları olsun ya da olmasın kendini gösterecek maddi ve bedeni zararlara karşı gerekli teminatlar verilmiş olacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?