Nakliyat Sigortaları

gemi sigortası

Nakliyat Sigortaları

Nakliye işlemleri denildiği zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerin başında karayolu gelmekte. Ancak günümüzde bu durumda çok ciddi değişimler kendini göstermeye başlamış oldu. Çünkü işletmeler karayolunun yanı sıra kıymetli eşya taşımacılığı, ticari tekne ile taşımak ve gemi ile taşıma konularında oldukça ciddi çalışmalar yapılmaya başlandı. Ve bu çalışmalar esnasında herhangi bir sorunun oluşmasının engellenmesi adına ise mümkün olduğu kadar gerekli olan her türlü önlemin alınması gerekmektedir

İşte tam da bu noktada devreye nakliyat sigortaları girmekte. Nakliyat sigortaları kendi içerisinde pek çok farklı alt kategoriye ayrılmaktadır. Dolayısıyla işletmelerin öncelikli olarak hangi konuda güvence almak istedikleri konusunda STN Sigorta ile görüşmelerini yapmaları gerekmektedir.

 

Bu sayede hazırlanacak olan poliçe içerisinde gerekli olan teminatların tamamı alınacaktır. Teminatların doğru şekilde belirlenmesinden sonra ise işletmeler için uygun olduğu düşünülen nakliyat sigortaları sayesinde artık taşıma işlemi ne şekilde olursa olsun fark etmez herhangi bir sorun meydana geldiği zaman var olan durumun en iyi şekilde giderilmesi adına çalışmalara başlanacaktır. Nakliyat sigortaları yalnızca taşımacılık işleminin yapılması esnasında devreye girmiyor. Sigorta türüne bağlı olarak gerek nakliye aracında oluşabilecek olan sorunlar gerek depolama faaliyetlerindeki sorunlar gerekse marine, çekek yerleri, liman ya da terminal işletenleri ile alakalı yaşanabilecek olan her türlü sorun karşısında gerekli olan çalışmaların yapılacağı poliçeler düzenlenebilecektir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?