Geleceğin Alternatifi Bireysel Emeklilik

Geleceğin Alternatifi Bireysel Emeklilik

İnsanların büyük bir kısmı ilerleyen yaşlarında maddi açıdan herhangi bir sorun yaşamamak adına sigortalı bir işte uzun yıllar boyunca çalışır. Kanunlarda belirtilen süreler dahilinde yapılan çalışmaların ardından emekliliğe hak kazanılmasıyla gerekli evraklar kısa bir zaman içerisinde ilgili yerlere verilir ve resmi işlemlere başlanır.  Ancak son yıllarda emeklilikte alınan maaşın yeterli olmaması nedeniyle pek çok kişi bu konuda farklı alternatifleri de değerlendirmeye alıyor. Sigorta şirketleri ise bu konudaki talepleri karşılayabilmek amacıyla birbirinden farklı çözümlerle çalışanların karşısına çıkıyor. Bireysel emeklilik özellikle son dönemlerde geleceğini planlamak isteyenlerin hakkında en çok araştırma yaptıkları konular arasında ön plana çıkıyor.

Devletin bireysel emeklilik sistemine ve katkı paylarına daha önce hiç olmadığı kadar destek vermesi, bu sistemi teşvik etmesi ile birlikte insanlar sigorta şirketlerine yönelmekte, STN Sigorta ise çalışmalarıyla bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Bu  sistemde bireyler gelirlerinden düzenli biçimde, belirli miktarlarda tasarruf yaparlar. Daha sonrasında yatırıma yönlendirilen bu meblağlar ile emekliliği sağlayacak birikim oluşturulmuş olur. Kişiler emeklilik dönemine geldiklerinde sağladıkları birikimi de maaş olarak alabilmektedir. Böylelikle emeklilikte yaşanacak gelir sorunu da uzun yılların birikimiyle sorunlarla karşılaşılmadan aşılacaktır.

 

Firmamız sağladığı alternatifler ve müşteri odaklı çalışmalarıyla emeklilik yıllarında yaşam standardının düşmesinden endişe edenlere de çözüm üretmeye devam ediyor. Tedirginlik hissetmeden bugününüzü yaşayabilir; geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Birikimlerinizin yarınınızı kurması için çalışanlarımız daima yanınızda olacaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Bireysel Emeklilik ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?