Dask / Konut

dask-sigorta

Dask / Konut

Dask, konut sigortası yani bilinen adı ile Deprem Afetler Sigorta Kurumu tarafından yapılan ve garanti altına alınan Deprem Sigortası, birçok alanda öncelikli olarak devlet kurumlarının, çoğu zaman bankaların kullanıcı veya arz-talep eşiğinde arz edene zorunlu kılınan bir çeşit konut sigortasıdır.

Dask, konut sigortası bankalardan alınan konut kredilerinde, bununla birlikte elektrik, su ve doğalgaz işlemlerinde bunun haricinde özel şirketlerin hizmet talebinde bulunması ve yaptırılması şart koşulan konut poliçesi türüdür.

Müşterilerimize ister güvenlik sebebi ile ister bankalardan talep edilen konut kredilerinde, isterse yeni kullanıma açılan; bu sebeple elektrik, su, doğal gaz açtırma işlemlerinde şart koşulan Dask Zorunlu Deprem Sigortası Poliçesini kesmekteyiz.

Uzman Sigorta Danışmanı arkadaşlarımız eşliğinde kaliteli içeriği ile bütün Dask, konut sigortası poliçelerini hazırlamakta ve kesmekteyiz. Uzun zamandır bu işe gönül vermiş deneyimli ve işinde profesyonel, birçok poliçe de imzası bulunan çalışma arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Acenteliğini yapmış olduğumuz pek çok firmadan size en uygun Dask Zorunlu Deprem Sigortası poliçesini kesmekteyiz. Bu anlamda diğer poliçe hizmetlerimiz gibi Dask Zorunlu Deprem Sigortası poliçelerinin de süresi bir yıl olmakla birlikte devletin konutunuza ön gördüğü tutar üzerinden yalnız DEPREM sebepli hasarlarda sigorta kapsamı ile hizmet alabilirsiniz.

Konut Sigortası alanımda Dask Zorunlu Deprem Sigortasının aksine daha fazla güvence içeren ve yine Uzman Sigorta Danışmanı çalışma arkadaşlarımız eşliğinde hazırlanan ve paket içeriğinde Hırsızlık, Yangını, Sel, Yıldırım, Hukuksal Sorunlar, Hayvanlar gibi pek çok önemli sigorta ürününü de içinde bulunduran konut projeleri ile de müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Bu anlamda yapılması en azından hayata geçirilmesi elektrik, su, doğal gaz açtırma işlemlerinde şart koşulan Dask Zorunlu Deprem Sigortası yine aynı şekilde devlet tarafından desteklenmekte ve konut sahipleri Dask Zorunlu Deprem Sigortası yaptırılmaları teşvik edilmektedir.

Fiyatı ilden ile konuttan konuta ve yine aynı şekilde yüz ölçümüne göre farklılıklar gösteren Dask Zorunlu Deprem Sigortasını çok küçük tutarlar ile müşterilerimize sağlıyoruz. Bu anlamda sadece kimlik ve adres bilgileri şart koşulan Dask Zorunlu Deprem Sigortası poliçesini Uzman Sigorta Danışmanı çalışma arkadaşlarımız eşliğinde kesmek ve poliçeleştirmek için ofisimize bekliyoruz.

Genellikle ferdi kaza sigortasının süresi bir yıldır. Ancak dilerseniz, bu süreyi daha uzun ya da daha kısa şekilde ayarlayabilir, bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizim için en önemlisi, nerede olursanız olun, güvende olun.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

DASK / KONUT Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?