Ferdi Kaza Sigortaları

ferdi-kaza-sigortasi

Ferdi Kaza Sigortaları

İnsanın başından hayatı boyunca birçok güzel an gibi birçok kötü anda geçebilir. Bunların en başında uğradığımız talihsiz kazalar yer alır. Kimi zaman evde çalışırken, kimi zaman oturduğumuz yerde dururken, kimi zaman işyerinde başımıza ufak ya da büyük bir kaza gelebilir. Kaza geliyorum demez. Bu yüzden kazalara uğramadan önce sigorta altında olmak ve bir yerde teminatınızın bulunması önemlidir. Çoğu insan bunu dikkate almaz ve kaza olduktan sonra aklına gelir. Ancak, bunu kaza olmadan önce yaptırmak sizi hem güvende hissettirir, hem de kaza olması durumunda maddi ve manevi anlamda durumun içinden daha rahat bir şekilde çıkabilirsiniz. Ferdi kaza sigortaları ise işte tam burada devreye giriyor.

Şirketimizin sunduğu Ferdi kaza sigortaları seçeneklerinden faydalanarak siz de güvenli bir yaşam sürebilir, başıma ne zaman bir kaza gelecek diye düşünmeyi bırakıp hayatın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Biz sadece en mutlu günlerinizde değil sizin kötü günlerinizde de yanınızdayız.

urunler_ferdikazaPeki, ferdi kaza sigortaları seçeneğimizden yararlandığınızda bu sigorta neleri içerecek? Eğer gazların solunması durumunda bir hastalığınız oluştuysa, herhangi bir uzvunuz burkulur, kırılır ya da çıkarsa, kaza anında bir yeriniz yanarsa ve böcek sokması durumunda oluşabilecek her şey teminatımızın altındadır. Aynı zamanda uğrayacağınız kaza sonucunda sürekli bir sakatlık durumunda poliçelerde belirtilen miktarlara göre size ödeme yapılacaktır. Kaza sonucunda bir ölüm yaşanırsa, sigortası bulunan kişinin yasal mirasçılarına ya da sigorta poliçelerinde özel olarak belirtilmiş kişileri bunun teminatı sağlanacaktır.

Yaşadığınız talihsiz kaza sonucunda, harcanacak olan tüm tedavi ve tıbbi giderler tarafımızdan ödenecektir. Bir kazaya uğradığınızda, işe gidemeyecek halde iseniz işe gidemediğiniz her gün için sigorta poliçesindeki belirlenen miktara göre siz bir ödeme yapılacaktır. Eğer bu belirttiğimiz teminatlar sizin için yeterli değilse, bizimle iletişim haline geçip bunu çeşitlendirebilir, artırabilir, kendinizi başka türlü kazalara karşı da güvence altına alabilirsiniz.

Genellikle ferdi kaza sigortasının süresi bir yıldır. Ancak dilerseniz, bu süreyi daha uzun ya da daha kısa şekilde ayarlayabilir, bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizim için en önemlisi, nerede olursanız olun, güvende olun.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Ferdi Kaza Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?