Grup Saglik Sigortasi

grup-saglik-sigortasi-nedir-stn

Grup Saglik Sigortasi

Sağlık, huzurun temel kaynağıdır. Baştan aşağıya sağlıklı bir birey, her zaman huzurlu olmaya bir adım daha yakındır. Tüm hayatımız boyunca ne yaparsak yapalım sağlıklı olmak bütün işlerimizi olumlu etkileyeceği gibi sağlıksız olmakta aksine olumsuz bir şekilde etkiler. Her şirket ise birden fazla bireyden oluşur. Bu bireylerin sağlığı, şirketin iş akışını, kazandığı parayı, işyerindeki huzuru belirler. Bu yüzden şirketlerin önem göstermesi gereken temel faktörlerden biri çalışanlarının sağlığıdır.

           Grup sağlık sigortası ise her şirketin çalışanlarına sunması gereken ayrıcalıklarından biridir. Böylelikle, şirketin çalışanları kendini daha güvende hissettiği için şirkete olan bağlılığında büyük bir artış gözlemlenir. Şirkete bağlılığı artan bir çalışan ise, şirket ile ilgili planlarını uzun vadeli yapar, kendisini çalışma alanı içerisinde daha değerli hisseder. Grup sağlık sigortası ile birlikte çalışan, kaliteli ve hızlı bir şekilde sağlık hizmetlerinden yararlandığı için sağlığı için harcayacağı zamanı daha aza indirir ve yapacağı işi ertelemez. Aynı zamanda kendini şirket içerisinde güvende hisseden bir çalışan, bunu performansına da yansıtır.

Bir kurumun grup sağlık sigortasını kullanması sadece çalışanlarını değil aynı zamanda kurumun olanaklarını da yükseltir. Çalışanları için grup sağlık sigortası yaptıran bir şirket vergi avantajı elde eder. Bununla birlikte çalışanlarına sunduğu bu hizmetle prestiji büyük bir ölçüde artar. Böylelikle, hem çalışanlarına herkes tarafından tercih edilebilecek bir ortam sağlamış olur hem de bundan kurum olarak da faydalanır.

grup-saglik-sigortasiBir kurum, grup sağlık sigortası yaptırtmak isterse, en az 20 personelle başlayabilir. Bu işleme başlarken, istediği teminatları ve limitlerini belirleyerek, kendi tercihler ölçüsünde bu hizmetten faydalanıp bunu çalışanlarına sunabilirler. Çalışanlarının, yatarak ya da ayakta tedavi süreçlerini sigorta kapsamı içine alabilirler. Aynı zamanda yapılan sigorta içeriğine göre, çalışanlarının sadece kendisinin değil, eşlerinin, çocuklarının ya da bazı akrabalarının bu sigortadan faydalanmasını sağlayabilirler.

Kurumlar, her zaman çalışanlarının sağlığını gözetmekle yükümlüdürler. Siz de çalışanlarınızın rahat ve güvende hissedebileceği bir çalışma ortamı yaratmak istiyorsanız bu sigorta hizmetini alabilir. Bunun dilediğiniz gibi çeşitlendirerek, kendinize ya da şirketinize uygun bir hale getirebilirsiniz. Huzurlu ve sağlıklı bir iş hayatı için sigortanızı yaptırın.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Grup Sağlık Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?