Hırsızlık Sigortaları

hirsizlik-sigortasi

Hırsızlık Sigortaları

Hayatımızın içerisinde en son karşılaşmak isteyeceğimiz durumlardan biridir hırsızlık. Bazen çok severek satın aldığım bir şeyi, bazen maddi değeri çok yüksek bir şeyi çalarlar ve elimizden kayıp gider. Polise de gitseniz onu bulmaları çok zordur. Çünkü ülkemizde her an yeni bir hırsızlık vakası yaşanmaktadır. Böyle durumlarda kalınca ya da böyle durumlarda kalma ihtimallerimiz olduğunda kendimizi güvende hissetmeyiz. Ancak, kendinizi rahat hissedebileceğiniz en güvenli yöntem hırsızlık sigortaları seçeneklerimizden faydalanmaktır. Böylelikle kendinizi rahat hisseder ve her an eşyalarınızın çalınmasından korkmazsınız.

           Hırsızlık sigortaları denince akla birçok seçenek geliyor olabilir. Ama en güvenilir şirketlerden biri olarak biz, sizi güvende tutmak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bunun için farklı opsiyonlardan bir seçim yapıp, size en uygun olan sigortayı yaptırıp, bizim güvencemizle hem dışarıda gezerken hem de evinizden uyurken rahat olabilirsiniz.

            Hırsızlık sigortaları üç farklı şekilde basitçe gruplandırılabilir. Bunlardan ilki, ticari hırsızlık, ikincisi, sivil hırsızlık ve bir diğeri ise kasa hırsızlığıdır. Firmamız ile çalışarak bu üç grupta da güvende olabilirsiniz. Bu sigortalardan faydalanmanın size sağlayacağı bir sürü yarar vardır. Hırsızlık sonucunda uğrayacağınız zararı teminat altına alabilirsiniz. Delme, yıkma, kırma ya da herhangi bir suretle yapılan hırsızlığın, kaybolan, çalınan bir anahtarla yapılan hırsızlığın daha önce sigortalanmış yerlere girip, saklanarak yapılan hırsızlığın, şiddet kullanarak yapılan hırsızlığın tamamı karşısında sigorta teminatını alabilirsiniz.

Sigorta yaptıracağınız bir başka seçenek taşınan para sigortasıdır. Bu sigorta işlemini yaptırdıktan sonra silahla tehdit edilerek, gasp edilerek yapılan, araç ile yapılan nakil esnasında oluşacak kaza sonrasında yapılan, yangın, deprem ve birçok doğal afet sonuçları ile birlikte yapılan hırsızlıklar sonucunda teminatınızı alabilirsiniz. Eğer sürekli ya da bir defaya mahsus para taşıması yaptıracak ya da yapacaksınız bu sigortayı kullanmanızı şiddetli tavsiye ederiz. Böylelikle kendinizi güvende hissederek işleminizi başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu hırsızlık sigortalarını en güvenilir şekilde yaptırma ve kendinizi rahat, güvenli hissetmek istiyorsanız bize başvurmanız yeterli. İşini ciddiye alan, müşterilerine saygı duyan ve onlara değer veren bir şirket olarak biz böyle durumlarla karşılaştığınız her an sizin yanınızdayız.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Hırsızlık Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?