Kasko / Trafik

kasko-police

Kasko / Trafik

Günlük hayatımız küçük veya büyük vadelerde birçok sürprizlerle doludur. Her gün artan araç sayısı ve trafik yoğunluğunda trafik kazaları en doğal olasılıktır. Bu olasılıklarda kazazedelere en büyük yardım ve güvence sigorta şirketleri tarafından sigorta acenteleri aracılığı ile gerçekleşir.

Bu anlamda sigortacılık sektörün de uzun zamandır birçok farklı sigorta firmasının acenteliği altında pek çok sigorta poliçesi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu anlamda müşterilerimize sunduğumuz en büyük ürün Zorunlu Trafik Sigortası Poliçesi ve Kasko Trafik Sigortası Poliçesi olmaktadır.

Kasko, trafik sigortası trafikte veya trafik dışında sigortalının aracının ki bu otomobil, motorsiklet, römork, kamyonet, tır ve diğer araçların başına gelebilecek her hangi bir zararın teminatı amaçlı yapılan bir sigorta poliçe türüdür.

             Kasko, trafik sigortası poliçe gerekliliği nedeni ile Uzman Sigorta ve Kasko Danışmanları tarafından belirlenmesi, değerlendirilmesi ve poliçeleştirilmesi gerekmektedir. Bu anlamda alanında uzman ve profesyonel; yüzlerce başarılı poliçelerde imzası bulunan Uzman Sigorta ve Kasko Danışmanları ile müşterilerimize Kasko Trafik Sigortası Poliçesi alanında birçok sigorta firması ile hizmet vermekteyiz.

Kasko, trafik sigortası alanında birçok farklı sigorta şirketinin fiyatları ve güvenceleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kasko Trafik Sigortası Poliçesi içinde trafik kazaları, özel eşya kaybı, çalıntı, kemirgen hayvan zararı gibi birçok korumayı kapsamında bulundur maktadır.

Bu anlamda aracına Kasko Trafik Sigortası yaptırmak isteyen müşterilerimiz araçlarının plaka, ruhsat seri numarası ve sigorta kimlik numarası ile tarafımızdan Kasko Trafik Sigortası Poliçe işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Araç Kasko Trafik Poliçesi Uzman Sigorta Danışmanları tarafından yapılmalıdır. Bu anlamda poliçeyi düzenleyen sigorta danışmanı tarafından özenle tasarlanılmalıdır. Bu anlamda Uzman Sigorta ve Kasko Danışmanı arkadaşlarımız tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle ve müşteriler doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Araç Kasko Trafik Sigortası poliçeleri için devletin koyduğu her hangi bir kanun ya da zorunluluk olmamak ile birlikte; devletin zorunlu kıldığı trafik sigortasının yanı sıra çok gerekli ve önemli bir poliçedir. Zorunlu Trafik Sigortasının yanı sıra Kasko Trafik Araç Sigortası sigortalının aracını korumak amaçlı olmaktadır. Bu anlamda Kasko Trafik Sigortası yaptırmak isteyen müşterilerimiz ofisimizi ziyaret edebilirler.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Kasko / Trafik Sigortası ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?