Yat / Tekne Sigortaları

yat-tekne-sigortalari

Yat / Tekne Sigortaları

Sigorta, hayatımızın her anında kayıplara karşı bizi koruyan en önemli yatırımdır. Bu yatırımdan faydalanmak için sadece risk içerisinde bulunan eşyaların sigortalarının yaptırılması gerekmez. Her an her şeyinizin başına bir şey gelebilir. Bu yüzden her konuda sigorta hizmetlerinden yararlanmakta fayda vardır. Eğer yatınız ya da tekneniz varsa kesinle sigorta yaptırmalısınız. Çünkü risk faktörü oldukça yüksektir. Bu yüzden sigorta yaptırıp, kendinizi güvende hissetmeniz ve oluşacak hasar durumlarında teminatlarınızı almanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Denizde başınıza gelebilecek bir sürü olay vardır. Şirketimizin yat sigortası ve tekne sigortası seçeneklerinden faydalanarak yatınıza ya da teknenize yaptırdığınız sigorta sayesinde sizde mavi sulara rahatlıkla yelken açabileceksiniz. Şirketimizin sunduğu yat sigortası ve tekne sigortası seçenekleri yatınızı ya da teknenizi her koşula karşı güven altına alıyor. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse, denizdeyken, yatma yerindeyken, çekilirken ya da indirilirken, denizde oluşabilecek kazalarda ya da tehlikelerde, yangın, deprem ve çeşitle doğal afetlerde teknenizi ya da yatınızı güvence altına alıyoruz.

Bunun yanında, yatınızın ya da teknenizin özelliklerine göre, makinenizin kırılması, çevre kirliliği ile ilgili doğan problemler, teknenizin ya da yatınızın içindeki kişisel eşyalarınız, yatınızda ya da teknenizde bulunan personelleriniz için kişisel kazalar, bu kazalar sonucunda kurtarma çalışmaları, kullanıyorsanız teknenizin ya da yatınızın içindeki elektronik cihazları sigorta kapsamı altına alıyoruz.

Tüm bunlarla kalmayıp, aynı zamanda oluşabilecek çeşitli kazalarda durumda, kaza yaptığınız kişileri yani karşı tarafın zararlarını da teminat altına alıyoruz. Aynı zamanda talihsiz bir kaza durumda, karşı taraftan temin edeceğiniz zararları da teminatımızın altına alıyoruz. Bunun yanı sıra, buradan doğacak olan hukuki sorumluluklarla ilgili masraflarınızı da eğer isterseniz yat sigortası ve tekne sigortası kapsamımızın içinde barındırabiliyoruz. Böylelikle kendinizi suların üzerindeyken daha güvende hissedebilirsiniz.

Gönül ister ki, kimsenin başına bir şey gelmesin. Ancak, talihsiz olaylar engellenemiyor. Bu yüzden böyle olaylara karşı her zaman hazırlıklı olmakta fayda vardır. Özellikle yat ya da tekne gibi risk faktörü yüksek araçlara sahip biriyseniz. Daha fazla beklemeyin ve bize başvurun. Talihsiz olayları yaşamadan önce tüm bunlara hazırlıklı olun ve rahatlıkla teknenizde ya da yatınızda yolculuğa çıkabilin.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her türlü soru, görüş ve iş birliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin…

İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

logo-perla
Anıl Aktan
, Perla Cam

Yat / Tekne Sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz ?